Ünal Et Lokantası Hakkında

Gaziantep'te yıllardır hizmet veren lokantamızda, bugüne kadar binlerce müşteriyi ağırlamış olmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin bizlere bıraktığı güzel yorumlar ve lezzetimizi anlatırken ki övgüleri bugüne kadar arkamızdaki en büyük destek oldu.

Yıllarca lezzetimizden ödün vermediğimizin teminatı olarak; Gaziantep'in sevilen lokantası olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyor ve etmeye devam edeceğiz.

Biz, fiyatlandırmanın getirdiği popülerlik ile değil, esnafımıza, esnaflığımızdan gelen deneyim ve titizliğimizle yemekler sunmanın gururu ve istikrarı ile çalıştık. Bu yüzden biz "Gaziantep'in En İyi Esnaf Lokantası" unvanını almaya layık görüldük...

Bizi tercih ettiğiniz ve güveniniz için teşekkür ederiz!

 • Halil İbrahim Erşahin
  Gaziantep'te gideceğiniz en iyi mekanlardan biri. Tek kötü tarafı şehre uzaklığı. Yemekler servis süperin bir üstü.
  Halil İbrahim Erşahin
 • Dr. Zühal Doğruer Lüleci
  Lahmacunu ve katmeri tarifsiz. Kara kavurma yine öyle. Fiyat çok çok uygun. Sırf burası için Gaziantep'e gelinir.
  Dr. Zühal Doğruer Lüleci
 • Mustafa Özer
  Gaziantep'de yiyebileceğiniz en iyi katmer. Bana göre en iyi beyranı da Ünal'da içebilirsiniz.
  Mustafa Özer
 • Ali Kandır
  Birçok popüler restorandan çok daha kaliteli ve lezzetli. Ailece lokanta anlayışımızı değiştirdi, elinize sağlık. Bu kalitede lütfen devam edin...
  Ali Kandır

Lokantamız Foto ve Videoları

ÜNAL'a Nasıl Giderim?
 • 4.4 / 5Facebook üzerinden bize yorum yapan ve puanlayan müşterilerimizin, bizlere verdiği puan 5 üzerinden 4.4 olarak güncellenmiştir.

 • 8.9 / 10Foursquare üzerinden bize yorum yapan ve puanlayan 1188 müşterimizin, bizlere verdiği puan 10 üzerinden 8.9 olarak güncellenmiştir.

 • 4.5 / 5Google üzerinden bize yorum yapan ve puanlayan müşterilerimizin, bizlere verdiği puan 5 üzerinden 4.5 olarak güncellenmiştir.