x
Ünal Et Lokantası

Awesome ImageGaziantep'in En İyi Esnaf Lokantası

Awesome ImageGaziantep-Kahramanmaraş Yolu Üzeri, Şehitkamil/Gaziantep

Cihan Ayyıldız | Ünal Et Lokantası

Awesome Image

Merhaba, ben Cihan Ayyıldız

Chef

Gaziantep’in en önemli şefleri arasında gösterilen Cihan Ayyıldız, çocukluğundan bu yana gelen ve usta-çırak ilişkisiyle pekiştirilen bilgi, birikim ve tecrübesini muhteşem el lezzetiyle birleştirerek Ünal Et Lokantası’nda hizmet vermektedir.

20 Yıllık Tecrübe

İletişim Bilgileri

cihanayyildiz@icloud.com

Gaziantep’e Ait Yöresel Lezzetler

Türkiye’nin gastronomi haritasında parlak bir yere sahip olan Gaziantep mutfağı, tarih ve lezzetin enfes buluşmasını sunuyor. Bu zengin miras, damaklarda unutulmaz tatlar bırakıyor. Antep lahmacunuyla açılan kapı, incelikle hazırlanmış hamurun altında yatan özenli lezzetleriyle sizi içine çekiyor. Baklava, her bir katmanında ustaların emeği ve şehrin tatlı geleneğinin yankılarına ev sahipliği yapıyor. Kebaplar, kömür ateşinin büyülü dansıyla lezzetleri zirveye taşıyor, tandırın sırrı sofralara seriliyor. Gaziantep’in baharat hazinesi ise nar ekşisi, sumak ve pul biberle yemeklere ahenk katıyor.

Gaziantep’in damak tadını yansıtan bu lezzetler, şehrin kültürel dokusuna ve yemeklerin nasıl bir yaşam tarzının yansıması olduğuna dikkat çekiyor. Gaziantep’e ait bu yöresel lezzetler, Ünal Et Lokantası’nda bir araya geliyor, geçmişten günümüze uzanan bu lezzet yolculuğuna siz de katılabilirsiniz. Hemen lokantamıza gelerek bu bol çeşitli lezzetler arasından dilediğiniz siparişi verin ve lezzet cennetine sizler de ulaşın. 

Go To Top
Hemen Ara